Пропозиція для

корпоративних клієнтів

Компанія B&K Clean пропонує особливі умови співпраці корпоративним клієнтам: комерційним організаціям, барам та ресторанам, школам та дитячим садкам, будинкам культури та театрам.

Наша основна спеціалізація – професійне чищення меблів та килимових покриттів. Упорядкувати ковролін у кабінетах або меблі в банкетній зоні після свята, підготувати крісла в актовому чи кіноконцертному залі до нового сезону, оновити обстановку переговорних кімнат – масштаб подібних заходів може бути більшим або навіть дуже великим і потребує професійного підходу.

Екологічні засоби для чищення

Видаляємо будь-які забруднення та плями

Великій досвід роботи

Гарантія чистоти та безпеки

Хімчистка меблів в офісі
Компанія B&K Clean надає послуги хімчистки килимів та ковроліну в офісах та бізнес-центрах Києва та області. Ми чистимо всі види килимових покриттів з натуральних та синтетичних матеріалів, ковролін, килими на прогумованій основі та полоси. Наші майстри якісно проведуть загальне чищення вашого килимового покриття та позбавлять його локальних забруднень. Ми ефективно боремося зі складними плямами та позбавляємо ковролін від неприємних запахів. Якщо ви дбаєте про чистоту, гігієну офісу та здоров'я своїх співробітників – замовляйте послуги хімчистки у професіоналів!
Хімчистка у барах та ресторанах
Компанія B&K Clean пропонує ресторанам, кафе та барам послуги хімчистки м'яких меблів, диванів та килимів. У своїй роботі ми використовуємо лише спеціалізовані миючі засоби, які безпечні для застосування в місцях громадського харчування. Завдяки досвіду наших майстрів ми виводимо навіть найскладніші плями з оббивки меблів та килима. Результат нашої роботи – чисті та свіжі меблі у вашому закладі, а також чудовий настрій ваших гостей!
Хімчистка у навчальних закладах
Компанія B&K Clean надає професійні послуги хімчистки меблів та килимів у навчальних закладах: у загальноосвітніх школах, установах додаткової освіти та вузах. Ми допоможемо вам підтримувати бездоганну чистоту меблів в актових залах, кабінетах та рекреаційних приміщеннях. У роботі ми використовуємо професійне обладнання та спеціалізовані миючі засоби, безпечні для використання у навчальних приміщеннях.
Хімчистка у кінотеатрах та театрах
Компанія B&K Clean пропонує послуги хімчистки м'яких меблів театрам, кінотеатрам та будинкам культури. Ми якісно та швидко почистимо крісла та гостьові дивани від засаленості та плям різного походження. У нашій команді лише досвідчені майстри, професіонали з хімчистки. У роботі ми використовуємо спеціалізоване обладнання та професійні миючі засоби. Усі застосовувані для чищення склади гіпоалергенні та безпечні для відвідувачів.
Хімчистка у дитячих садках
Компанія B&K Clean пропонує послуги хімчистки м'яких меблів, матраців та килимів у дитячих садках. Ми якісно почистимо дивани, крісла та всі види килимових покриттів в актових залах та ігрових кімнатах. У роботі використовуються тільки спеціалізовані засоби для чищення. Вони справляються з більшістю типів забруднень, маючи при цьому гіпоалергенний склад, нешкідливий для здоров'я та самопочуття дітей.
Хімчистка яхт та катерів
Компанія B&K Clean надає послуги хімчистки яхт та катерів у Києві та області. Ми професійно чистимо: ліжка, матраци, пуфи та крісла в каютах, дивани, барні стільці, сидіння та шезлонги в салоні, на кокпіті або флайтбриджі, захисні чохли та тенти, килимові покриття на підлогах та сходах сходів, покриття стін та стель. Працюємо з будь-якими матеріалами з текстилю, штучної та натуральної шкіри!

Ціни на хімчистку комерційним організаціям прораховують індивідуально.

Для компаній, які постійно дбають про здоров'я свого персоналу та комфорт відвідувачів, у нас є особлива пропозиція щодо хімчистки на постійній основі із укладанням договору на регулярне обслуговування.

Хто приїде до вас?


У команді B&K Clean – лише професійні технологи з хімчистки м'яких меблів, які підтвердили свою кваліфікацію роками якісної роботи. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання та регулярно підвищують свою майстерність.


Знижки для постійних клієнтів!

Скористайтеся знижкою 10% при другому та наступних замовленнях. Запитуйте у менеджера та у майстра B&K Clean.

Наші контакти

© B&K Clean. Розробка та просування сайтів: JWD