Хімчистка штор та тюлю


Чистота ваших штор та тюлю з гарантією!


Компанія B&K Clean пропонує послуги хімчистки штор та тюлю. Залежно від матеріалу та ступеня забрудненості, ми чистимо штори як на дому або в офісі клієнта без зняття. Застосовуючи спеціальне обладнання та професійні засоби для чищення, ми видаляємо зі штор пил, загальне забруднення, локальні плями різного походження, усуваємо неприємні запахи. Працюємо у м.Київ та Київській області. Виїзд фахівця можливий вже у день вашого звернення!

Хімчистка штор вдома або в офісі

 

Чистка штор на об'єкті клієнта проводиться на висоті без зняття з карниза. Це ефективний і швидкий спосіб почистити синтетичні та сумішеві штори з несильними забрудненнями, а також портьєри великої площі.

 

Екологічні засоби для чищення

Видаляємо будь-які забруднення та плями

Великій досвід роботи

Гарантія чистоти та безпеки

Ціни на чищення штор з виїздом додому

Ступінь забрудненості штор не впливає на вартість. Ступінь забрудненості не впливає на вартість робіт. Виїзд майстра по м.Київ та до 10 км від меж міста, безкоштовний – ви платите тільки за його роботу!

Тюль

із синтетичних тканин

50 грн./м2

Тюль

з натуральних тканин

65 грн./м2

Штори

із синтетичних тканин

65 грн./м2

Шториз натуральних тканин

70 грн./м2

Штори

з оксамиту або шовку

70 грн./м2

Штори

з льону або віскози

70 грн./м2

Римські штори

ширина від 30 до 75 см

50 грн./м2

Ламбрекени

70 грн./м2

Як ми робимо чистку штор без зняття?

Заявка

Приймаємо заявку та погоджуємо дату та час приїзду майстра Ви залишаєте заявку через сайт чи по телефону. На підставі отриманої від вас інформації про тканину та характер забруднень, наш менеджер визначає, чи можлива хімчистка ваших штор екстракторним методом. У разі позитивного рішення попередньо розраховується вартість робіт і погоджується дата і час приїзду майстра B&K Clean. Якщо ви плануєте зробити велике замовлення, ми безкоштовно направимо до вас фахівця для оцінки обсягу майбутніх робіт та розрахунку їхньої точної вартості.

Виїзд

Виїзд майстра для проведення робітУ призначений день і час майстер B&K Clean приїжджає до вас на об'єкт, насамперед оглядає штори, приймає рішення, що їх можна почистити на місці яким методом, та розраховує підсумкову вартість робіт із прайс-листу компанії. Як правило, вартість, визначена майстром на місці, та попередня сума, озвучена менеджером під час прийому замовлення, не відрізняються.

Чищення

Нанесення складу, що чиститьФахівець приступає до робіт. За допомогою обладнання на поверхню штор наноситься попередньо підібраний склад, що чистить.

Видалення плям

З використанням щітки та професійних засобів для виведення плям проводиться видалення локальних плям..

Оплата послуг

Ви приймаєте роботи та оплачуєте їх.

Хто приїде до вас?


У команді B&K Clean – лише професійні технологи з хімчистки м'яких меблів, які підтвердили свою кваліфікацію роками якісної роботи. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання та регулярно підвищують свою майстерність.


Знижки для постійних клієнтів!

Скористайтеся знижкою 10% при другому та наступних замовленнях. Запитуйте у менеджера та у майстра B&K Clean.

Наші контакти

© B&K Clean. Розробка та просування сайтів: JWD