Хімчистка колясок та автокрісел


Чистимо та виводимо плями з гарантією!


Компанія B&K Clean надає професійні послуги хімчистки колясок та автокрісел з виїздом додому чи офісу замовника. Ми чистимо колясок та автокрісел з текстильною, так і шкіряною оббивкою. Оперативно виконуємо замовлення будь-якого обсягу. Надаємо послуги у м. Київ та Київській область.

Дитячі коляски та автомобільні крісла – обов'язкові атрибути кожної сім'ї з маленькими дітьми. Регулярна експлуатація цих виробів передбачає відповідальний підхід до питання догляду за ними. Як показує практика, повністю вичистити дитячу коляску в домашніх умовах дуже складно. Найважливіший момент – вибір гіпоалергенних, безпечних засобів для чищення колясок. Щоб не витрачати зайвий час на їх пошук, рекомендуємо довірити це завдання досвідченим професіоналам компанії B&K Clean.

Екологічні засоби для чищення

Видаляємо будь-які забруднення та плями

Великій досвід роботи

Гарантія чистоти та безпеки

Ціни на хімчистку колясок та автокрісел

* Кількість позицій текстилю коляски (чохол на ноги, капюшон, внутрішній вкладиш, кошик для речей) * Вид матеріалу (екошкіра, бавовна, льон, інші синтетичні матеріали) * Знімний елемент текстилю чи ні (тканина разом з каркасом/остовом)

Ступінь забруднення оббивки не впливає на вартість. Виїзд майстра по м. Київ та до 10 км від меж міта безкоштовний – ви оплачуєте тільки роботу. При необхідності оцінки вартості замовлення великого обсягу на місці, виїзд менеджера та пробна хімчистка безкоштовні!

Коляски

тростини


600 грн

Коляски 2 в 11000 грн

Коляски 3 в 11200 грн

Коляски для новонароджених


450 грн

Коляски для двійні1200 грн

Коляски для трійні1500 грн

Автокрісло

(екстиль, штучна: шкіра, замша, нубук)

500 грн


Автокрісло

(натуральна шкіра, замша, нубук)


800 грн

Хто приїде до вас?


У команді B&K Clean – лише професійні технологи з хімчистки м'яких меблів, які підтвердили свою кваліфікацію роками якісної роботи. Всі співробітники пройшли спеціальне навчання та регулярно підвищують свою майстерність.


Знижки для постійних клієнтів!

Скористайтеся знижкою 10% при другому та наступних замовленнях. Запитуйте у менеджера та у майстра B&K Clean.

Наші контакти

© B&K Clean. Розробка та просування сайтів: JWD